Chcete sa stať členom dōTERRA a nakupovať za veľkoobchodné ceny?


Chcete zistiť, ako znížiť stres, harmonizovať hormóny, ako si poradiť s parazitmi? Neviete, ako esenciálne oleje riediť a ako ich najlepšie aplikovať? Potom sú tieto stránky určené práve vám.

Esenciálne oleje dōTERRA sa prevoňali do životov miliónov ľudí na celom svete a mnoho z nich si bez nich svoj život už nedokáže predstaviť. Koľko z vás sa na svoj život pozerá ako na „dobu pred dōTERROU“ a dobu „od dōTERRY k súčasnosti?“ A čo budúcnosť s „dōTERROU?“ Pridajte sa k nám a budeme ju tvoriť spoločne.

Ešte nemáte vastný veľkoobchodný účet v dōTERRA a chceli by ste s esenciami riešiť a podporiť Vaše zdravie a zdravie Vašej rodiny? Kliknite si buď priamo na tento odkaz a vytvorte si vlastný veľkoobchodný účet, alebo vyklikajte formulár dole a ja Vám rada s vytvorením účtu pomôžem. Najlepšie je zakúpiť si niektorý z registračných balíčkov, aby ste nemuseli platiť 24 EUR za registráciu.

V úvode Vám ešte odpoviem na najčastejšie mylné predstavy o členstve:

 1. Musím objednávať pravidelne?
 2. Musím mať objednávku v určitom min.objeme?
 3. Musím aj ja ponúkať produkty?

Odpoveď na všetky 3 je jednoznačne NIE, NIČ Z TOHO NEMUSÍTE. Veľkoobchodný účet je pre vlastnú potrebu a spotrebu a podnikanie (t.j. zarobenie si na svoju objednávku a viac) je až v účte typu konzultanta (po prepnutí) a je úplne dobrovoľné. Teda je len na Vás ako často a v akej výške urobíte Vašu veľkoobchodnú objednávku, ktoré z akcií využijete a ktoré nie. Existuje však skvelý vernostný bodový systém LRP – systém postupu percentuálnej návratnosti objednávky v bodoch vrátane kompenzácie dopravy v bodoch (od 10% až do výšky 30%), ktorý môžete odteraz ako veľkoobchodný zákazník využívať. Viac Vám rada vysvetlím telefonicky i v správach, ak mi napíšete.

Aké výhody získate registráciou?

 • 25% zľavu na všetky produkty (nákup za veľkoobchodné ceny)
 • vlastný účet (členstvo) vlastnú virtuálnu kanceláriu dōTERRA
 • 10-30% návratnosť objednávok v produktových bodoch PV vrátane návratnosti bodov dopravy (za ktoré máte potom produkty zdarma) – systém LRP vernostného programu dōTERRA a teda posun v % návratnosti objednávky nemusíte využívať, aj pri nepravidelnom objednávaní Vám dōTERRA vráti 10% v bodoch pri vernostnej objednávke nad 50 PV. Body (na nákup produktov) zadarmo sú platné po dobu 3 mesiace vo Vašej LRP šablóne, ktorú nemažeme kvôli presunom z mesiaca do mesiaca. Produkt mesiaca vrámci vernostného programu je možnosť získať zadarmo každý mesiac do 15. v mesiaci zadaním vernostnej objednávky v hodnote aspoň 125 PV.
 • všetky členské výhody poskytované spoločnosťou dōTERRA,
 • možnosť získať produkt mesiaca zadarmo
 • automatcké pravidelné informácie a novinky z dōTERRA
 • členstvo v súkromnej FB skupine kde si členovia vrátane odborníkov tímu radia i zdieľajú skúsenosti, informácie a rady
 • podporu vo forme materiálov a informácií, zľavu na doplnkové produkty k aromaterapii
 • možnosť ďalšieho vzdelávania prostredníctvom pravidelného webinára prostredníctvom ZOOMu v našom tíme (pod vedením skúsených lektorov a terapeutov) – pre členov k dispozícii i nahrávky.
 • mailové i telefonické poradenstvo v našom tíme
 • (nepovinné) možnosť privyrobiť si resp.zarobiť si na produkty zdieľaním svojich skúseností s podporou nášho tímu pri budovaní vlastného podnikania
 • odklikajte formulár nižšie a rovno vychutnávajte všetky výhody 🙂
 • prípadne ma kontaktujte na mail kontakt dole na stránke a ja vám s vytvorením účtu pomôžem
 • ročný obnovovací poplatok za veľkoobchodné členstvo je 18€ (s DPH). K tomuto obnovovavciemu poplatku dostanete zadarmo fľaštičku mätového oleja Peppermint, 15ml, jedného z najpopulárnejších olejov, ktoré dōTERRA ponúka (Veľkoobchodná cena tohto oleja pre členov je 24€, čiže pri tom ušetríte 6€ v nákupe.)

Po registrácii Vám príde priamo od dōTERRA e-mail s inštrukciami ako zaplatiť za registračný balík prevodom na účet dōTERRA. Mne za registráciu neplatíte nič, ja Vám len pomôžem s otvorením účtu, používaním ich stránok po registrácii, s budúcimi objednávkami (ich nahadzovaním), využívaním bodov ap.

Pekné voňavé dni Vám prajem,

Vaša Janka (ESENCIÁLNE SO SRDCOM)

Aromašperk a Wild Orange a Sprievodca darčeky k registrácii doterra

K REGISTRAČNÝM BALÍČKOM dostanete vždy uvítací balíček:

▫️ Wild Orange (5ml),

▫️ AROMAŠPERK (pasívny difuzér) a

▫️ SPRIEVODCU POUŽÍVANÍM ESENCIÁLNYCH OLEJOV (s prírodnými riešeniami na viac ako 250 zdravotných problémov)

▫️ Modern Essentials (v slovenskom jazyku) v pdf formáte

Teraz vrátane Terapeutického ROLL-ON podľa Vášho výberu (na konkrétny zdravotný problém), On Guard Ochrannej hmly a do minutia zásob aj On Guard ústna voda, On Guard zubná niť a On Guard Čistiace obrúsky.

DD.MM.RRRR
*Ak je iná od adresy bydliska.
Vyberte si 1 možnosť (1 registračný balík) z nasledovných registračných balíčkov. Ďakujem. Ku každému balíku je nutné prirátať dopravu 7€ bez DPH z centrálneho skladu (poštovné Vám vždy dōTERRA vráti v bodoch).

Prečítajte si tiež Ako sa stať produktovým konzultantom?