Práve čítate

Tulsi (Bazalka posvätná)

Tulsi (Bazalka posvätná)

doTerra dōTERRA Tulsi Bazalka posvätná

Tulsi (Bazalka posvätná)

Ocimum sanctum | 5 ml

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Upokojujúce, uvoľňujúce vlastnosti.
  • Môže podporiť vzhľad zdravej pokožky.
  • Dobre sa kombinuje s esenciálnymi olejmi Šalvia, Muškát a Neroli.

POPIS PRODUKTU

Tento malý, zelený, hustý ker má levanduľovo sfarbené kvety a patrí do čeľade hluchavkovité. Tulsi pochádza z juhovýchodnej Ázie a niekedy sa označuje aj ako Bazalka posvätná. Z historického hľadiska sa používala v indických liečebných postupoch ako prírodné riešenie mnohých ťažkostí. Tulsi znamená „neporovnateľná“ a považuje sa za „kráľovnú byliniek.“ Vôňou pripomína čerstvo odrezanú bazalku s nádychom klinčeka. Hrejivá, sladká aróma Tulsi vytvára očarujúci atmosféru. Vo svete sa v mnohých kultúrach tradične používa ako súčasť rituálov a na ochranu. Po nanesení na pokožku pomáha udržať jej čistý a zdravý vzhľad.

POUŽITIE

  • Pridajte jednu kvapku do vášho čistiaceho gélu alebo mlieka na tvár ako súčasť každodennej starostlivosti o pleť.
  • Po nanesení na pokožku pomáha udržať jej čistý a zdravý vzhľad.

NÁVOD NA POUŽITIE

Na masáž, zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ, zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na parfumovanie zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja. Len na vonkajšie použitie.

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.