Práve čítate

dōTERRA Air-X™

dōTERRA Air-X™

dōTERRA Air-X

dōTERRA Air-X™

ZMES NA DÝCHANIE | 15 ml

Zloženie: Olej z plodov Litsea Cubeba, olej zo šupky Citrus Reticulata (tangerínka), olej zo šupky Citrus Paradisi (grapefruit), olej Boswellia Carterii, olej zo semien Elettaria Cardamomum, citrál*, limonén*, geraniol*, linalool*.

*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji

HLAVNÉ ÚČINKY

Pri vonkajšom použití môže pomôcť s osviežením a očistou.

OPIS PRODUKTU

Vychutnajte si túto osviežujúcu zmes! Air-X™ je zmesou esenciálnych olejov Litsea, Tangerínka, Grapefruit, Kadidlo a Kardamón, ktoré jej dodávajú intenzívnu citrusovú, drevitú a mierne bylinnú arómu. Pri vonkajšom použití môže zmes Air-X™ pomôcť s osviežením a očistou. Pridanie esenciálneho oleja Kadidlo môže pomôcť utíšiť pokožku a súčasne zredukovať výskyt nedokonalostí.

POUŽITIE

  • Zmes esenciálnych olejov Litsea, Tangerínka, Grapefruit, Kadidlo a Kardamón.
  • Má intenzívnu citrusovú, drevitú a mierne bylinnú arómu.

NÁVOD NA POUŽITIE

Na masáž, zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ, zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na parfumovanie, zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja. Len na vonkajšie použitie.

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Po aplikácii sa vyhnite slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín.