Práve čítate

dōTERRA™ Trojica starostlivosti o vlasy

dōTERRA™ Trojica starostlivosti o vlasy

doterra Trojica starostlivosti o vlasy

dōTERRA™ Trojica starostlivosti o vlasy

Bezpečný aj na farbené vlasy

Vyberte si len to najlepšie so sortimentom produktov starostlivosti o vlasy, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Vyvinuli sme rad produktov starostlivosti o vlasy vyrobených bez sulfátov, silikónov, parabénov a fosfátov a bez ďalších dráždivých chemikálií. V doTERRA nám Matka príroda poskytuje jednoduché a čisté ingrediencie vrátane proteínu z quinoi, bambuckého masla, kokosového oleja a esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy CPTG™.

Ochranný šampón doTERRA je bezpečný pre farbené vlasy a neobsahuje dráždivé chemikálie na pomoc s odstraňovaním nahromadených usadenín a nečistôt.

Kondicionér na každý deň doTERRA Daily je ľahký a bezpečný k farbe, pomáha vyhladiť a rozčesávať vlasy, zanechávajúc vyživujúci pocit.

Nezmývateľný kondicionér doTERRA v podobe spreju sa jednoducho používa a dokáže zadržať vlhkosť, pomáha s rozčesávaním a zjemnením vlasov, ponúka ochranu pri tvorbe účesu.

Balíček obsahuje:

Ochranný šampón dōTERRA™ (500 ml), kondicionér na každý deň dōTERRA™ (500 ml), nezmývateľný kondicionér dōTERRA™ (237 ml)