Práve čítate

dōTERRA Mito2Max™

dōTERRA Mito2Max™

Mito2Max™ dōTERRA doterra

dōTERRA Mito2Max™

60 kapsúl

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Podporte svoj zaneprázdnený životný štýl patentovanou receptúrou štandardizovaných rastlinných výťažkov a metabolických kofaktorov.
  • Podporuje pozitívnu náladu počas dňa.
  • Použite ako dlhodobú náhradu kofeínových nápojov.

POPIS PRODUKTU

Každé ľudské telo sa skladá z triliónov buniek. Je pozoruhodné premýšľať o súčinnosti, ktorá sa objavuje medzi týmito bunkami. „Energia” pre život pochádza z mitochondrií týchto buniek. Počas starnutia sa mitochondriálne funkcie nášho tela stávajú menej efektívnymi. Preto máme nižšiu úroveň energie a viac toxického bunkového odpadu. Športy a aktivity, ktoré sme si užívali v mladosti, nám už nemusia prinášať toľko potešenia. Niektorí ľudia sa snažia zvýšiť si úroveň energie kofeínom a inými stimulantmi, ktoré síce poskytujú rýchly príval energie, ale v konečnom dôsledku sa cítime horšie. Mito2Max je jedinečná receptúra spoločnosti dōTERRA s obsahom acetyl-L-karnitínu ako hlavnej zložky, pričom je vytvorený na podporu zdravého životného štýlu. Taktiež obsahuje Oligonol®, jedinečnú antioxidačnú zmes s obsahom biologicky aktívnych polyfenolov z liči a zeleného čaju. Extrakt z koreňa withanie opojnej alebo ašvagandy je ďalšou kľúčovou zložkou Mito2Max a vďaka svojim mnohým použitiam sa nazýva „bylinou všetkých čias”. Withania bola po generácie podrobená štúdiám a môže pozitívne ovplyvniť náladu a upokojiť nervový systém.

NÁVOD NA POUŽITIE

Požite 2 kapsuly denne s jedlom. Nepoužívajte pred spaním.

UPOZORNENIE

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Nepoužívajte, ak je ochranná fólia porušená alebo
chýba. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.