Práve čítate

dōTERRA abōde™

dōTERRA abōde™

dōTERRA abōde™

dōTERRA abōde™

Osviežujúca zmes | 15 ml

Zloženie: Olej z kôry Citrus aurantifolia (limetka), olej z plodov Litsea cubeba, olej z Cinnamomum cassia, olej Eucalyptus citridora, olej z listov Melaleuca Alternifolia (čajovník), olej z dreva Thuja plicata, olej z listov Eucalyptus kochii, olej z listov/stoniek Coriandrum sativum (koriander), olej Lavandula hybrida, olej z lístkov Backhousia citridora, limonén*, citrál*, cinnamaldehyd*, linalool*, kumarín*.

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Je zložený z esenciálnych olejov triedy CPTG™ známych svojimi čistiacimi zložkami vrátane limonénu, geranialu a neralu.
  • Obsahuje Eukalyptus Kochii, ktorý má najvyššiu koncentráciu 1,8-cineolu.
  • Dodáva sviežu, citrusovú arómu.

POPIS PRODUKTU

Charakteristickou črtou zmesi doTERRA abode je dynamická kombinácia esenciálnych olejov CPTG™ vrátane destilovaného oleja Limetka, Litsea, Kasia, Citrónový eukalyptus, Čajovník, Tuja, Eukalyptus Kochii, Vňať koriandra, Lavandín a Myrtovník citrónový. Má vysoký obsah silných zložiek ako je limonén, geranial, neral a 1,8-cineol. V skutočnosti má Eukalyptus Kochii, vyskytujúci sa len vo vnútrozemí západnej Austrálie, najvyššiu koncentráciu 1,8-cineolu, alebo eukalyptolu, zo všetkých dostupných eukalyptových olejov. S olejom doTERRA abode sa budete cítiť vždy svieži.

POUŽITIE

  • Uchovávajte vo vašej skrinke v kúpeľni pre jeho čistiace a osviežujúce vlastnosti na pokožku
  • Vezmite si sviežu arómu zmesi abode so sebou kamkoľvek pôjdete
  • Pred rušným dňom si vytvorte osobné útočisko, keď použijete zmes abode v rámci vašej rannej starostlivosti.

NÁVOD NA POUŽITIE

Na masáž, zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ, zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na parfumovanie, zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja. Len na vonkajšie použitie.

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Po aplikácii sa vyhnite slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín.