Práve čítate

dōTERRA VERÁGE™

dōTERRA VERÁGE™

dōTERRA VERÁGE sada

dōTERRA VERÁGE™

VERÁGE™ KOLEKCIA STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

Kolekcia, ktorá spája Veráge čistiaci gél na tvár,
tonikum, hydratačné sérum a hydratačný krém, na
dosiahnutie nádhernej, zdravo vyzerajúcej pokožky.

Veráge je exkluzívny systém prírodných prípravkov starostlivosti o pleť, ktoré vyživovaním a hydratáciou pokožky zmierňujú viditeľné známky starnutia. Pokročilá rastlinná technológia, ktorú Veráge používa, podporuje vzhľad optimálnej rovnováhy lipidov – presne táto rovnováha vládne v zdravej a mlado vyzerajúcej pokožke. Všetky produkty tvoria skutočné dary Zeme: vyživujúce rastlinné výťažky, čisté a silné esenciálne oleje triedy CPTG™ a vybrané prírodné prísady. Kolekcia starostlivosti o pleť dōTERRA Veráge prináša viditeľné a citeľné výsledky.

KLINICKY PODPORENÉ ÚČINKY ZLOŽENIA VERÁGE

 • Vyhladzuje štruktúru pokožky
 • Redukuje výskyt nedostatkov
 • Pomáha podporovať mladistvý vzhľad pokožky
 • Zníži viditeľnosť pórov na minimum
 • Rovnomernejší tón pleti

POPIS PRODUKTU

Veráge je exkluzívna sada výrobkov prírodnej starostlivosti o pleť, ktorá vyživuje Vašu pokožku, pomáha redukovať viditeľné známky starnutia a zároveň robí pokožku hladkou a pružnou. Pokročilá technológia na rastlinnej báze použitá v rade Veráge dodáva pleti optimálnu rovnováhu lipidov, rovnakú rovnováhu akú nájdete v zdravej a mlado vyzerajúcej pokožke. Každý výrobok sa skladá zo skutočných darov Zeme — výživných rastlinných extraktov, čistých a vysoko účinných esenciálnych olejov CPTG® a vybraných prírodných prísad. Sada starostlivosti o pleť dōTERRA Veráge prináša Vašej pleti taký úžitok, ktorý si zamiluje. Prirodzene.

Veráge poskytuje vašej pleti všetko, čo potrebuje, nakoľko využíva účinné rastlinné výťažky, zvláčňujúce látky a esenciálne oleje CPTG. Všetky prísady nachádzajúce sa v sade Veráge sú tej najvyššej kvality a čistoty, a to vďaka rovnako prísnym štandardom, ktoré používame aj v prípade našich CPTG esenciálnych olejov. Každý produkt v systéme Veráge obsahuje rastlinné extrakty, ktoré boli dôkladne preskúmané a u ktorých sa preukázalo, že podporujú mladistvo vyzerajúcu pleť. Sada Veráge bola vedecky sformulovaná tak, aby poskytovala prirodzený a účinný systém, ktorý prináša pleť späť k životu. Každodenným používaním sady Veráge podporíte hladkú, pružnú a žiarivú pleť.


ČISTIACI GÉL NA TVÁR VERÁGE™

Cleanser | 60 ml

dōTERRA VERÁGE Cleanser

Zdravá a hebká pokožka začína s čistiacim gélom na tvár Veráge. Tento prírodný gélový čistiaci prípravok prečisťuje pokožku, aby pleť vyzerala sviežo a mlado.

 • Obohatený o esenciálne oleje triedy CPTG™ divoký pomaranč, čajovník a bazalka, ktoré šetrne čistia a rozpúšťajú nečistoty
 • Vzpruží a vyčistí pokožku, kým prírodné zvláčňujúce látky vyživujú a hydratujú

TONIKUM VERÁGE™

Toner | 50 ml

Tonikum Veráge spája esenciálne oleje triedy CPTG™ s výživnými rastlinnými výťažkami na podporu pevnejšieho, tonizovaného a hebkého vzhľadu pleti – kedykoľvek a kdekoľvek. Toto hydratujúce tonikum posilní a osvieži pokožku a povzbudzuje zmysly, aby ste dosiahli energiou nabitú vzpruhu a žiarivú pleť.

dōTERRA VERÁGE Toner
 • Esenciálne oleje triedy CPTG ylang-ylang, palmarosa, cyprus a semienko koriandra tonizujú pokožku a vracajú jej rovnováhu
 • Výživné rastlinné výťažky poskytujú cielenú hydratáciu a tonizujú, aby pleti pomohli vyzerať čo najlepšie
 • Jednoduchá aplikácia rozprašovaním

VERÁGE™ HYDRATAČNÉ SÉRUM

Hydrating serum | 15 ml

dōTERRA VERÁGE Hydrating serum

Zažite účinky hydratačného séra Veráge, ktoré vzdorujú veku. Táto silná receptúra spája esenciálne oleje CPTG s rastlinnými výťažkami, aby bola pleť
hebkejšia a vyzerala mladšie

 • Využíva esenciálne oleje CPTG, ktoré sa nachádzajú v obľúbenej zmesi na rozžiarenie pleti dōTERRA Salubelle
 • Poskytuje optimálnu rovnováhu lipidov, aby bola pleť hebkejšia a vyzerala mladšie

HYDRATAČNÝ KRÉM VERÁGE™

Moisturizer | 30 ml

Tento ľahký nemastný hydratačný krém s využitím pokročilej rastlinnej technológie sa rýchlo vstrebáva a hĺbkovo hydratuje vďaka výdatnému bambuckému maslu a zvláčňujúcim látkam. Hydratačný krém Veráge podporuje ideálnu rovnováhu vlhkosti v pokožke a pomáha redukovať výskyt problematických miest, čo vedie k hladkej a rovnomernej pleti.

 • Receptúra s obsahom esenciálnych olejov triedy CPTG Borievka, Jazmín, Bobule rakytníka a Muškát – všetky známe tým, že revitalizujú pokožku
 • Výťažok z kôry korkovníka amurského pomáha pôsobiť ako hĺbkový kondicionér a upokojuje vzhľad pleti