Práve čítate

Deep Blue™ stick (tyčinka Deep Blue™)

Deep Blue™ stick (tyčinka Deep Blue™)

dōTERRA Deep Blue tyčinka

Deep Blue™ stick (tyčinka Deep Blue™)

Zloženie: Cocos Nucifera (kokosový olej), tapiokový škrob, olej z listov Gaultheria Procumbens (gaultéria), vosk zo semien Helianthus Annuus (slnečnica), mentol, olej zo živice Copaifera Coriacea/ Langsdorffii/ Officinalis/ Reticulata, voda (Aqua), výťažok z plodov Sambucus Nigra, olej Prunus Amygdalus Dulcis (sladká mandľa), glyceryl laurát, glyceryl kaprylát, olej Mentha Piperita (mäta pieporná), olej Cinnamomum Camphora (Gáfrovník), olej z listov Eucalyptus Globus, olej z kvetov/ listov/ stoniek Tanacetum Annum, glyceryl undecylenát, olej z kvetov Cananga Odorata, výťažok z plodov Capsicum Frutescens, glycerín, kyselina laurová, olej Chamomilla Recutita (rumanček), olej z kvetov/listov/ stoniek Helichrysum Italicum, kyselina citrónová, limonén, linalool.

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Obsahuje patentovanú zmes esenciálnych olejov Deep Blue a iné efektívne prísady.
  • Poskytuje dočasnú, cielenú úľavu v problémových oblastiach.
  • Obsahuje hydratačné zvláčňujúce zložky, ktoré vašu pokožku zanechajú hebkú, nie mastnú.
  • Navodzuje chladivý a upokojujúci pocit.

OPIS PRODUKTU

Tyčinka Deep Blue v tuhom stave, presýtená zmesou na úľavu Deep Blue™ obsahujúcou esenciálne oleje triedy CPTG™ a blahodarne účinky oleja Kopaiva, ponúka cielený, silný účinok tuhého kozmetického prípravku, ktorý rýchlo pôsobí a prináša úľavu. Táto tyčinka, ktorá sa jednoducho používa, preniká hlboko a navodzuje na pokožke chladivý pocit. Nenahraditeľný prírastok vo vašej skrinke v kúpeľni alebo fitness taške. Zloženie tyčinky dodáva hydratačné zvláčňujúce zložky, ktoré vašu pokožku zanechajú hebkú, nie mastnú. Tyčinka Deep Blue rýchlo schne, preto sa môže nanášať pred, počas alebo po tréningu, je upokojujúca, praktická a účinná.

POUŽITIE

  • Nanášajte podľa potreby pred, počas a po cvičení.
  • Použite na konci dlhého, únavného dňa na vaše chodidlá.
  • Noste vo vašom batohu alebo kabelke a používajte v posilňovni, na túre alebo v práci.

NÁVOD NA POUŽITIE

Naneste bohato na želanú časť tela. Opakujte podľa potreby, ale nie viac ako 4-krát za deň. Nie je vhodné používať u detí.

UPOZORNENIE

Len na vonkajšie použitie. Nepoužívajte bez konzultácie s lekárom, ak ste alergický na saliciláty (vrátane aspirínu). Tento produkt používajte len podľa pokynov. Vyhnite sa kontaktu s očami alebo sliznicami. V prípade kontaktu vypláchnite dôkladne vodou. Nenanášajte na rany alebo poškodenú pokožku. Neobväzujte priliehavými obväzmi a nepoužívajte teplé obklady. Prestaňte používať a obráťte sa na lekára, ak sa objaví podráždenie alebo začervenanie, žalúdočná nevoľnosť, vracanie, bolesti brucha, hnačka alebo kožná vyrážka, bolesť pretrváva viac ako 7 dní alebo je prítomné začervenanie. Ak ste tehotná alebo dojčíte, obráťte sa pred používaním na zdravotníckeho pracovníka. V prípade náhodného požitia sa okamžite obráťte na vaše miestne zdravotnícke zariadenie. Skladujte pri izbovej teplote do 38 °C. Produkt nepoužívajte, ak je poškodený uzáver. Po použití nasaďte pevne viečko. Uchovávajte mimo dosahu detí.