Práve čítate

Spikenard (Nard pravý)

Spikenard (Nard pravý)

Spikenard Nard pravý esenciálny olej dōTERRA doterra

Spikenard (Nard pravý)

Nardostachys jatamansi | 5 ml

Esenciálny olej z nardu pravého má drevitú, korenistú arómu, ktorá povznáša náladu a podporuje uvoľnenie.

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Povznášajúca aróma
  • Podporuje pocity pokoja a uvoľnenia
  • Podporuje zdravú a žiarivú pleť

POPIS PRODUKTU

Spikenard, kvitnúca rastlina z rodiny valeriánov, pochádza z vysokých nadmorských výšok v subalpínskych a alpských oblastiach himalájskych hôr. Esenciálny olej Spikenard je parou destilovaný z koreňov rastliny a je cenený po celé storočia, tradične sa používa na pomazanie ľudí na vysokej cti a pri ayurvédskych zdravotných postupoch v Indii. Historicky sa olej Spikenard používal na povznesenie nálady a podporu relaxácie. Esenciálny olej Spikenard podporuje čistú a zdravú pokožku. Dnes sa olej Spikenard bežne používa v parfémoch a masážnych olejoch pre svoju drevitú, zatuchnutú vôňu.

POUŽITIE

  • Difúzujte alebo nanášajte jednu až dve kvapky Spikenardovho oleja na zadnú časť krku alebo na spánky.
  • Vytvorte si osobnú vôňu kombináciou esenciálneho oleja Spikenard s Klinčekom, Kadidlom, Cyprusom, Muškátom, Borievkou, Levanduľou, Myrhou, Ružou, Divokým pomarančom a Vetiverom.
  • Kombinujte s hydratačným krémom na zjemnenie a vyhladenie pokožky.
  • Pridajte jednu až dve kvapky do svojho obľúbeného čistiaceho prípravku na tvár alebo anti-aging krému proti vráskam, aby ste podporili zdravú a žiarivú pokožku.

NÁVOD NA POUŽITIE

Difúzia:  Použite tri až štyri kvapky vo Vami zvolenom difúzere.
Topické použitie:  Naneste jednu až dve kvapky na požadované miesto. Zrieďte frakcionovaným kokosovým olejom, aby ste minimalizovali citlivosť pokožky. Ďalšie preventívne opatrenia nájdete nižšie.

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ak ste v starostlivosti lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.