Práve čítate

dōTERRA Calmer™

dōTERRA Calmer™

dōTERRA Calmer™

Upokojujúca zmes | 10 ml v Guľôčkovej Fľaštičke

Zloženie: esenciálne oleje z levandule, kanangy, dreva Buddha Wood a harmančeka rímskeho s frakcionovaným kokosovým olejom Popis Arómy: sladká, kvetinová, jemne drevitá

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Podporuje pozitívnu a pokojnú náladu
  • Poskytuje pocit upokojenia a uvoľnenia celého tela

POPIS PRODUKTU

Upokojujúca zmes Calmer podporuje pokojnú atmosféru, aby bol čas pred spaním pokojným a príjemným zážitkom. Po nanesení zmesi Calmer na chodidlá a zátylok pomáha navodiť upokojujúce pocity. Calmer môžete používať ako súčasť vášho večerného rituálu. Je kombináciou upokojujúcich vlastností esenciálneho oleja z levandule, kanangy, dreva Buddha Wood a harmančeka rímskeho v praktickom a bezpečnom balení na aplikáciu vďaka zmiešaniu s frakcionovaným kokosovým olejom, ktorý má hydratačné účinky na pokožku. Esenciálne oleje z kanangy a dreva Buddha Wood, ktoré sú jedinečné pre zmes Calmer, podporujú pocity uvoľnenia. Keď je čas na ozdravenie vašej mysle aj tela, naneste Calmer na zápästia, vdychujte a relaxujte.

POUŽITIE

  • Naneste na zátylok a hruď, aby sa podporili utišujúce a upokojujúce pocity.
  • Potrite zmesou Calmer zápästia vášho dieťaťa na sklonku dňa, aby ste pomohli navodiť uvoľňujúce pocity.
  • Aplikujte večer pred odchodom do postele na chodidlá na uvoľnenie pred spaním.

NÁVOD NA POUŽITIE

Použitie ako vôňa: Naneste na šperky určené pre difúziu, prírodný dolomit alebo lávové difúzne kamene. Vonkajšie použitie: Naneste na želanú časť tela. Určené na použitie pod dohľadom dospelej osoby.

ZÁVEREČNÉ UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky. Možná citlivosť pokožky. Ak ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vaším lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, ústami a citlivými časťami tela.