Práve čítate

Sandalwood (Santalové drevo)

Sandalwood (Santalové drevo)

Sandalwood Santalové drevo esenciálny olej dōTERRA doterra

Sandalwood (Santalové drevo)

Santalum album | 5 ml

Časť rastliny: Drevo

Spôsob získavania: Parná destilácia

Popis arómy: Drevitá, suchá, sladká

Hlavné chemické látky: α-santalol, β-santalol

Sladká, drevitá aróma oleja zo santalového dreva je odrazom upokojujúcich účinkov esenciálneho oleja – ktorý sa môže používať na nedokonalosti pleti alebo na zlepšenie meditácie.

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Podporuje zdravo vyzerajúcu, hladkú pokožku
  • Znižuje výskyt nedokonalostí pokožky
  • Vytvára pozitívnu atmosféru
  • Často sa používa pri meditácii pre svoje uzemňujúce a povznášajúce vlastnosti

POPIS PRODUKTU

Santalové drevo je názov pre triedu voňavých drevín, ktoré si na rozdiel od iných aromatických drevín dokážu udržať svoju vôňu po celé desaťročia. Santalové drevo aj olej sú po stáročia vysoko cenené a majú zdokumentovanú históriu mnohých aplikácií. Tradične sa santalové drevo používalo nápodobne ako kadidlo pri náboženských obradoch a na vylepšenie meditácie a Egypťania ho používali na balzamovanie. Olej zo santalového dreva je veľmi prospešný pre pokožku; môže pomôcť znížiť výskyt nedokonalostí pokožky a podporuje zdravú a hladkú pleť. Olej zo santalového dreva má sladkú drevitú arómu, ktorá sa často používa pri meditácii kvôli svojim uzemňujúcim účinkom.

POUŽITIE

  • Ak chcete zažiť domáci wellness zážitok, naplňte veľkú misu pariacou sa horúcou vodou, potom si jednu až dve kvapky esenciálneho oleja zo santalového dreva naneste na tvár a cez hlavu dajte uterák. Umiestnite tvár nad naparujúcu sa misu s vodou. Vaša pokožka sa bude po tomto parnom kúpeli cítiť vyživená a omladená.
  • Naneste jednu až dve kvapky na mokré vlasy, pre obnovenie hydratácie vlasov ako i dodanie hodvábneho lesku.
  • Inhalujte santalové drevo priamo z dlaní alebo difúzujte, aby ste znížili napätie a vyvážili emócie.

NÁVOD NA POUŽITIE

Difúzia: Použite tri až štyri kvapky do Vami zvoleného difuzéra.
Vnútorné použitie: Zrieďte jednu kvapku do cca 120 ml tekutiny.
Topické použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadované miesto. Zrieďte frakcionovaným kokosovým olejom, aby ste minimalizovali citlivosť pokožky.

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ak ste v starostlivosti lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.


* Tieto vyhlásenia neboli hodnotené Správou pre potraviny a liečivá. Zmyslom tohto produktu nie je diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe.