Práve čítate

dōTERRA™ SPA REPLENISHING BODY BUTTER

dōTERRA™ SPA REPLENISHING BODY BUTTER

dōTERRA SPA BODY BUTTER TELOVÉ MASLO

dōTERRA™ SPA REPLENISHING BODY BUTTER

Výživné telové maslo | 198 g

HLAVNÉ ZLOŽKY A ÚČINKY

  • Esenciálny olej z divokého pomaranča je známy pre svoje očistné účinky
  • Esenciálny olej z douglaskej jedle očisťuje pokožku a má povznášajúce aromatické účinky
  • Esenciálny olej z kadidla omladzuje pokožku a pomáha udržať emočnú rovnováhu
  • Bambucké maslo má hĺbkové hydratačné účinky a zároveň podporuje pružnosť pokožky
  • Maslo z kakaových bôbov je upokojujúce a prirodzene vyživuje pokožku
  • Olej z jojobových semien sa rýchlo vstrebáva do pokožky, hydratuje ju a zanecháva ju hladkú
  • Avokádový olej obsahuje esenciálne mastné kyseliny, ktoré majú hydratačné a omladzujúce účinky na pokožku

POPIS PRODUKTU

Rozmaznávajte si svoju pokožku vďaka bohatej hydratácii a pocitom luxusu, ktoré Vám prináša výživné telové maslo dōTERRA SPA. Základom tohto prírodného masla je bambucké maslo a maslo z kakaových bôbov, ktoré sú známe svojou hĺbkovou hydratačnou schopnosťou a tiež schopnosťou podporovať pružnosť pokožky. Olej z jojobových semien sa rýchlo vstrebáva do pokožky a zanecháva ju hydratovanú, zatiaľ čo avokádový olej poskytuje esenciálne mastné kyseliny, ktoré pokožku zanechávajú hladkú a vyživujú ju. Esenciálne oleje triedy CPTG® z divokého pomaranča, douglaskej jedle a kadidla urobia z tohto luxusného masla skutočný aromatický pôžitok ako z kúpeľov a pokožke zároveň poskytnú očisťujúce a omladzujúce účinky.

POUŽITIE

Nanášajte na pokožku tela a vmasírujte do rúk, lakťov, kolien či iných miest, ktoré potrebujú intenzívnu hydratáciu. Uchovávajte pri izbovej teplote.

UPOZORNENIE

Iba na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami.

ZLOŽENIE

voda (Aqua), triglycerid kaprylový/kaprínový, hydrogenovaný rastlinný olej, C10-18 triglyceridy, cetearyl alkohol, glyceryl behenát, glycerín, cetyl palmitát, olej z Persea gratissima (avokádo), maslo z Butyrospermum parkii (bambucké), Glyceryl Stearate, cetyl alkohol, maslo z bôbov Theobroma cacao (kakao), olej lisovaný z Citrus sinensis (divoký pomaranč), olej z vetvičiek a listov Pseudotsuga menziesii (Douglaská jedľa), olej z Boswellia carterii (kadidlo), olej z Prunus amygdalus dulcis (sladká mandľa), olej z plodu Olea europaea (oliva), olej zo semena Simmondsia chinensis (jojoba), lauroylglutamát sodný, stearoylglutamát sodný, kyselina stearová, cetylhydroxyetylcelulóza, anizát sodný, fytát sodný, kyselina dehydrooctová, xantánová guma, benzoát sodný, včelí vosk, kyselina citrónová, etylhexylglycerín, benzylalkohol, hydroxid sodný