Práve čítate

Madagascar Vanilla (Madagaskarská vanilka)

Madagascar Vanilla (Madagaskarská vanilka)

dōTERRA Madagaskarská vanilka

Madagascar Vanilla (Madagaskarská vanilka)

Vanilla planifolia | 5 ml

Zloženie: Olej Cocos Nucifera (kokos), výťažok z plodov Vanilla Planifolia

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Môže pôsobiť hydratačne na pokožku vďaka Frakcionovanému kokosovému oleju.
  • Dodáva bohatú, hrejivú, sladkú, vábivú arómu.
  • Pridaný Frakcionovaný kokosový olej môže pomôcť udržiavať pokožku.

OPIS PRODUKTU

Dobre známa a nostalgická. Evokujúca a romantická. Vanilka, oceňovaná od čias starovekých Aztékov, sa často používala v parfumoch a je jednou z najpopulárnejších vôní na svete a tiež jednou z najdrahších, čo sa týka výroby. Vanilla planifolia patrí do čeľade orchideí, má žlto-biele kvety, ktoré produkujú struky alebo fazule bez vône. Po procese zberu náročnom na prácu sa struky melú na menšie časti, aby sa zachovala prírodná vanilková aróma. Pri dvojkrokovom procese extrakcie sa zachytávajú jednotlivé zložky zo strukov, aby vznikol čistý výťažok. Tento čistý výťažok kombinujeme s Frakcionovaným kokosovým olejom a výsledkom je Madagaskarská vanilka dōTERRA. Používajte ako podmanivý osobný parfum alebo pridajte niekoľko kvapiek do oleja do kúpeľa, aby ste si vychutnali luxusný moment v zajatí nádhernej arómy Madagaskarskej vanilky. Pridajte kvapku do nápoja podľa vlastného výberu.

POUŽITIE

  • Pridajte do vášho obľúbeného hydratačného krému na telo.
  • Používajte ako luxusnú osobnú vôňu. Vynikajúco sa hodí na špeciálne príležitosti alebo ako parfum na každodenné použitie.
  • Vytvorte si doma zážitok ako z kúpeľov a pridajte niekoľko kvapiek do teplého kúpeľa.
  • Kombinujte s produktmi osobnej starostlivosti ako šampóny, kondicionéry, mlieka a krémy.
  • Pridajte kvapku do nápoja podľa vlastného výberu.

NÁVOD NA POUŽITIE

Vhodná na masáž, zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ, zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na parfumovanie, zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja. Pridajte kvapku do nápoja podľa vlastného výberu.

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.