Práve čítate

PENIVÉ MYDLO NA RUKY ON GUARD™

PENIVÉ MYDLO NA RUKY ON GUARD™

On Guard PENIVÉ MYDLO NA RUKY dōTERRA doterra

PENIVÉ MYDLO NA RUKY ON GUARD™

473 ml

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Vďaka jemným čistiacim a zvláčňujúcim látkam čistí a zjemňuje ruky počas dňa bez toho, aby vysušovalo a dráždilo citlivú pokožku.
  • dōTERRA OnGuard penivé mydlo na ruky má vyvážené pH, aby chránilo citlivé bariéry proti strate vlhkosti pokožky.
  • Korenisté a citrusové vône zmesi dōTERRA OnGuard povzbudzujú zmysly v priebehu a po použití.
  • Sila esenciálnych olejov zmesi dōTERRA OnGuard zosilňuje čistiacu funkciu, povznáša ju na vyššiu úroveň a vyniká tak nad ostatnými komerčnými značkovými produktmi.

POPIS PRODUKTU

Penivé mydlo na ruky dōTERRA OnGuard je obohatené o silu prirodzene bezpečných esenciálnych olejov dōTERRA certifikovanej čistej testovanej triedy CPTG™ a ponúka ochranné účinky jednej z najobľúbenejších patentovaných zmesí esenciálnych olejov dōTERRA. dōTERRA OnGuard penivé mydlo na ruky čistí a zjemňuje pokožku rúk a k tomu dodá povzbudzujúcu arómu esenciálnych olejov, ktorá na vašich rukách zanechá sviežu a citrusovo čistú vôňu.

NÁVOD NA POUŽITIE

Raz alebo dvakrát stlačte dávkovač penivého mydla na ruky dōTERRA OnGuard, aby ste si naniesli penu na ruky. Napeňte s teplou vodou a dôkladne opláchnite.

UPOZORNENIE

Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a otvorenými ranami. Skladujte na chladnom suchom mieste, nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

K dispozícii k mydlu i On Guard dávkovače na mydlo (objem dávkovača cca 237 ml).