Práve čítate

Sandalwood, Hawaiian (Havajské Santalové drevo)

Sandalwood, Hawaiian (Havajské Santalové drevo)

Sandalwood Hawaiian Havajské Santalové drevo esenciálny olej dōTERRA doterra

Sandalwood, Hawaiian (Havajské Santalové drevo)

Santalum album | 5 ml

Časť rastliny: Drevo

Spôsob získavania: Parná destilácia

Popis arómy: Bohatá, Medová, Sladká, Drevitá

Hlavné chemické látky: α-santalol, ß-santalol, cis-lanceol

Sladká, drevitá vôňa oleja zo santalového dreva je odrazom upokojujúcich účinkov esenciálneho oleja – ktorý sa môže používať na nedokonalosti pleti alebo na zlepšenie meditácie.

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Podporuje zdravo vyzerajúcu, hladkú pokožku
  • Vytvára pozitívne prostredie
  • Často sa používa pri meditácii pre svoju uzemňujúcu arómu

POPIS PRODUKTU

Úžasný esenciálny olej zo santalového dreva pochádzajúci z obnoviteľného zdroja na Havaji prináša celý rad výhod, vrátane vyhladenia pokožky a zlepšenia nálady. Olej zo santalového dreva sa vysoko cení aj vďaka tisícky rokov dokumentovanému používaniu. Olej z Havajského Santalového dreva má bohatú, sladkú, drevitú arómu, ktorá dodáva pokoj a pohodu, čo z neho robí dokonalý olej, ktorý je možné začleniť do masáží alebo aromaterapie.

Esenciálny olej zo santalového dreva je pre pokožku veľmi upokojujúci a prospešný, takže je veľmi vyhľadávaný v produktoch starostlivosti o pleť a pokožku tela. Výskum naznačuje, že olej z Havajského Santalového dreva pomáha pri redukcii nedokonalostí pokožky. Okrem toho, že je olej z Havajského Santalového dreva upokojujúci a prospešný pre pokožku, poskytuje rovnaké účinky aj na náladu, pomáha znižovať napätie a podporuje emočnú pohodu.

POUŽITIE

  • Difúzujte olej z Havajského Santalového dreva alebo si ho naneste pred spaním na krk a plecia, pre pokojný spánok.
  • Pridajte jednu až dve kvapky do svojho obľúbeného hydratačného krému alebo nočného krému pre hladkú, žiarivú pokožku.
  • Pridajte jednu až dve kvapky esenciálneho oleja z havajského santalového dreva do horúceho kúpeľa, aby ste podporili relaxáciu a zmiernili napätie.

NÁVOD NA POUŽITIE

Difúzia: Použite tri až štyri kvapky do Vami zvoleného difuzéra.
Vnútorné použitie: Zrieďte jednu kvapku do cca 120 ml tekutiny.
Topické použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadované miesto. Zrieďte frakcionovaným kokosovým olejom, aby ste minimalizovali citlivosť pokožky.

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ak ste v starostlivosti lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.