Práve čítate

dōTERRA™ SPA SERENITY™ Bath Bar

dōTERRA™ SPA SERENITY™ Bath Bar

dōTERRA SPA Serenity™ Bath Bar (Mydlo na kúpanie)

dōTERRA™ SPA SERENITY™ Bath Bar

Mydlo na kúpanie | 113 g

HLAVNÉ ZLOŽKY A ÚČINKY

  • Zmes esenciálnych olejov dōTERRA Serenity™ navodzuje pokojnú atmosféru
  • Jojobový olej je známy rýchlym vstrebávaním a schopnosťou hydratovať do hĺbky
  • Glycerín získaný zo zeleniny zvlhčuje pokožku a pomáha udržiavať vlhkosť pri nanášaní jemnej mydlovej peny
  • Šťava z listov aloe čistí, hydratuje, upokojuje a zjemňuje pokožku
  • Íl z prírodného kaolínu dodáva mydlu nádhernú levanduľovú farbu

POPIS PRODUKTU

Mydlo na kúpanie dōTERRA™ SPA Serenity™ je jedinečné mydlo, ktoré poskytne fantastický pocit, spenenie, arómu a očistný zážitok. Na rozdiel od bežných mydiel s drsnými povrchovo aktívnymi zložkami zanecháva toto prírodné mydlo na kúpanie na pokožke pocit čistoty, jemnosti a hebkosti. Od prvého použitia si všimnete, že sa toto mydlo výrazne líši od akýchkoľvek mydiel, ktoré ste doteraz používali. Má jemnú penu, ktorá sa ľahko kĺže po pokožke a dôkladne ju čistí a zároveň hydratuje vďaka jojobovému oleju, glycerínu získanému zo zeleniny a šťavy z listov aloe. Upokojujúca zmes dōTERRA™ Serenity™ dodáva mydlu utišujúcu a uvoľňujúcu arómu. Toto mydlo vás prenesie do stavu blaženého pokoja. Vďaka prírodnému, skutočne originálnemu mydlu na kúpanie dōTERRA™ si vychutnáte očistný zážitok ako z aromatických kúpeľov.

NÁVOD NA POUŽITIE

Pridaním vody vytvoríte s mydlom na kúpanie bohatú penu. Používajte v sprche, vo vani alebo pri umývadle. Aby mydlo vydržalo dlhšie, medzi jednotlivými použitiami ho nechajte vyschnúť. Skladujte pri izbovej teplote. Chráňte pred nadmerným teplom.

UPOZORNENIE

Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami.

ZLOŽENIE

Palmát sodný, Kokoát sodný, Voda, Glycerín, Olej z kvetov/Listov/Stoniek rastliny Lavandula angustifolia (Levanduľa), olej z dreva Juniperus virginiana (Cédrové drevo), Olej z listov Cinnamomum camphora linaloolifera (Gáfrovník lekársky), Olej z kvetov Cananga odorata (Ylang ylang), Olej z kvetov/Listov/Stoniek rastliny Origanum majorana (Majorán), Olej z kvetov/Listov/Stoniek rastliny Anthemis nobilis (Harmanček rímsky), Olej z koreňa Vetiveria zizanoides (Vetiver), Extrakt z ovocia Vanilla planifolia (Vanilka), Olej z dreva Santalum paniculatum (Havajské santalové drevo), Olej zo semien Simmondsia chinensis (Jojoba),Šťava z listov/Prášok z rastliny Aloe barbadensis (Aloe vera), Kaolín, glukonát sodný, Olej zo semien Helianthus annuus (Slnečnica), Diacetát glutamátu tetrasodného, Tokoferol, Galaktoarabinan, Chlorid sodný, Kyselina citrónová