FORMULÁR NA REGISTRÁCIU

Registrácia v dōTERRA pre získanie veľkoobchodných cien sa vyplatí!

Ak chcete aj Vy nakupovať za veľkoobchodné ceny, vytvorím Vám Váš vlastný veľkoobchodný účet, stačí vyplniť krátky registračný formulár a vybrať si formu (registračný balík/registračný poplatok) registrácie.

Ku všetkým REGISTRAČNÝM BALÍČKOM (za min.100 PV) dostanete vždy uvítací MEGABALÍK darčekov:

Aromašperk a Wild Orange
  • Aromašperk,
  • Wild Orange (5ml),
  • Sprievodca používaním esenciálnych olejov (s prírodnými riešeniami na viac ako 250 zdravotných problémov)

Dostanete i: On Guard, čistiacu hmlu na ruky, ktorá zabíja 99,9% baktérií, vírusov, plesní (choroboplodných zárodkov), ruky čistí jemnou rýchloschnúcou hmlou, zároveň hydratuje pokožku a zanecháva ju jemnú a hladkú.

Čistiaca hmla na ruky On Guard

Ku registrácii Vám tiež pošlem terapeutickú guľôčkovú Touch zmes podľa Vášho vlastného výberu. Prosím, napíšte mi do správy aký ste si vybrali. Máme v ponuke zmesi: Superwoman (podpora hormonálneho zdravia žien), Uvoľnenie napätia a stresu, Vitality and energy Booster, Anti-age (zmes proti vráskam), Glow sérum na pleť, Imunitná bomba, Adios migréna, Sladké sny, Stay cool (zmes na osvieženie).

Alebo detské terapeutické guľôčkové Touch zmesi ako: Zúbky, Pokojný spánok, Podpora imunity, Spokojné bruško, Zmes na sústredenie, Preč s boliestkami, Bye bye soplík, Zmes proti kašľu a iné (pri detičkách napíšte vek).

Terapeutické Roll-On podľa vlastného výberu.

Ku registrácii naviac dostanete: Modern Essentials e-book (v PDF) v slovenskom jazyku, On Guard zubnú niť, On Guard ústnu vodu (100 ml), On Guard čistiace obrúsky (20 ks jednotlivo balených obrúskov v balení)

Po potvrdení registrácie dostanete zadarmo link na obsiahly e-book MODERN ESSENTIALS v slovenskom jazyku v hodnote viac ako 30€ (ktorý sama denne využívam). Prístup na pravidelné zoom webináre (a ich nahrávky), členstvo v uzavretej poradenskej skupine nášho tímu vrátane expertov skupiny na Facebooku.

Navyše pri registrácii sa s BALÍČKOM NA MIERU v hodnote aspoň 150 PV (cca 150€) Vám nebude účtovaný 24€ registračný poplatok.l

Registračné balíčky s hodnotou v bodoch PV si môžete stiahnuť na tomto odkaze

DD.MM.RRRR
*Ak je iná od adresy bydliska.
Vyberte si 1 možnosť (1 registračný balík) z nasledovných registračných balíčkov. Ďakujem. Ku každému balíku je nutné prirátať dopravu 7€ bez DPH z centrálneho skladu (poštovné Vám vždy dōTERRA vráti v bodoch).