Práve čítate

dōTERRA Zendocrine™ komplex

dōTERRA Zendocrine™ komplex

dōTERRA Zendocrine™ detoxikačný komplex

dōTERRA Zendocrine™ komplex

Detoxikačný komplex | 60 kapsúl

Zendocrine detoxikačný komplex podporuje systém filtrácie a manažmentu odpadov tela s originálnym detoxikačným komplexom, ktorý obsahuje zmes 14 vysoko kvalitných aktívnych výťažkov (v patentovanom systéme) na uvoľňovanie enzýmov. Podporuje zdravé čistiace a filtračné funkcie pečene, obličiek, čriev, pľúc a pokožky. Potrebujeme jesť, dýchať, prichádzame do kontaktu s naším prostredím prostredníctvom pokožky, naše telo je vystavené mnohým toxínom a environmentálnym výzvam. Jedna z primárnych funkcií životne dôležitých orgánov je, že majú pôsobiť ako ochranné filtre. Najväčší orgán tela, koža, pôsobí ako obranná bariéra a „brankár“ v prvej línii. Pľúca filtrujú vzduch, ktorý dýchame, od častíc a znečisťujúcich látok. Gastrointestinálny trakt (od žalúdka až po hrubé črevo) tiež vykonáva čistenie a filtráciu toxínov z potravy, ktorú jeme. Ak toxíny predsa len prejdú cez tieto orgány, ľadviny a pečeň vykonajú ďalšie filtračné funkcie.

Filtračný systém a čistiaci (detoxikačný) systém je schopný zvládnuť určité množstvo toxínov, ale v modernom svete je životné prostredie znečistené škodlivými a disperznými chemikáliami (ktoré sa nachádzajú v hotových jedlách, kozmetike, v už upravenej vode atď.), môže byť filtračný systém tela značne oslabený. Zdravé orgány majú svoju kapacitu a za normálnych podmienok si svoju  lohu plnia. Avšak preexponovanie chemickými látkami môže ohroziť zdravé fungovanie čistiacich orgánov – pečene, obličiek, hrubého čreva, pľúc a kože.

Podpora zdravých čistiacich a filtračných funkcií týchto orgánov spočíva v obmedzení vystavovania sa toxínom v životnom prostredí (dýchanie, dotyky, odstránenie potravín, ktoré obsahujú  konzervačné, farbiace a iné prísady, boli ošetrené pesticídmi a inými škodlivými chemikáliami). Treba dodržiavať pitný režim, čo je nevyhnutné pre zdravú funkciu čistiacich orgánov. Navyše, je  potrebné doplnenie stravy o funkčné živiny, ktoré poskytujú cielenú podporu pre špecifické orgány a pomáhajú udržiavať zdravé čistiace a filtračné funkcie.

HLAVNÉ ÚČINKY

Podporuje zdravé čistiace a filtračné funkcie pečene, obličiek, hrubého čreva, pľúc a pokožky. Podporuje bežné autodetoxikačné funkcie čistiacich orgánov.

NÁVOD NA POUŽITIE

Vezmite dve tobolky denne, pri raňajkách a pri večeri. Snažte sa vyvarovať zvýšeného toxického zaťaženia vašich orgánov jedlom (znížte prísun varených potravín s umelými farbami,  konzervačnými prostriedkami a sladidlami a zvýšte spotrebu čistej vody po celý deň). Zendocrine je možné pre zvýšenie účinku kombinovať so Zendocrin zmesou éterických olejov alebo softgels.

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tehotné alebo dojčiace ženy a ľudia so známymi zdravotnými problémami by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Neobsahuje pšenicu ani mliečne výrobky. Neobsahuje zložky vyrobené zo živočíšnych produktov.

produkt nie je určený na samostatný predaj, len ako voliteľný doplnkový produkt k Lifelong vitality komplexu a je v časovo obmedzenej ponuke.