Práve čítate

dōTERRA BABY DIAPER RASH CREAM

dōTERRA BABY DIAPER RASH CREAM

dōTERRA doTerra BABY DIAPER RASH CREAM KRÉM NA PLIENKOVÚ OBLASŤ

dōTERRA BABY DIAPER RASH CREAM

Krém na plienkovú oblasť | 60g

HLAVNÉ INGREDIENCIE A ÚČINKY

  • Surové východoafrické bambucké maslo Muyao pomáha zvlhčovať pokožku.
  • Esenciálne oleje levandule, semien mrkvy a čajovníka triedy CPTG™ pomáhajú upokojovať a udržať zdravý vzhľad pokožky.
  • Ľahko sa vstrebáva do citlivej pokožky a pomáha ošetrovať, upokojuje a bráni tvorbe vyrážok v oblasti plienky.
  • Starostlivo vytvorené pre citlivú detskú pokožku.

POPIS PRODUKTU

Detský krém dōTERRA na plienkovú oblasť je bezpečný a účinný a ľahko sa rozotiera na citlivú pokožku. Pomáha ošetrovať, upokojuje a bráni tvorbe zaparenín a vyrážok v plienkovej oblasti. Detský krém dōTERRA na plienkovú oblasť je presýtený jedinečnou zmesou esenciálnych olejov levandule, semien mrkvy a čajovníka triedy CPTG™. Pomáha upokojovať a udržuje zdravý vzhľad pokožky. Okrem toho je bohatý na bambucké maslo Muyao, ktoré zvlhčuje a zanecháva pokožku jemnú a hladkú. Chráňte svojich najmenších pomocou tohto jemného krému určeného osobitne na citlivú detskú pokožku.

NÁVOD NA POUŽITIE

Mokrú alebo zašpinenú plienku ihneď vymeňte. Oblasť plienky vyčistite a nechajte uschnúť. Bohato naneste krém pri každej výmene plienky.

UPOZORNENIE

Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote 20 až 25 °C. Produkt nepoužívajte, ak je poškodená pečať kvality.

ZLOŽENIE

Kaprilik/kaprik triglycerid, oxid zinočnatý, olej zo semien Simmondsia chinensis (jojoba), včelí vosk (cera alba), maslo butyrospermum parkii (bambucké maslo), oleosómy Carthamus tinctorius (požlt farbiarsky), voda (Aqua), kaprylyl glykol, olej Lavandula angustifolia (levanduľa), olej zo semien Daucus carota sativa (mrkva), glukonolaktón, benzoát sodný, olej z listov Melaleuca alternifolia (čajovník), linalool, limonén.