Práve čítate

dōTERRA DDR PRIME™

dōTERRA DDR PRIME™

DDR Prime Regeneračná zmes dōTERRA doterra

dōTERRA DDR PRIME™

Regeneračná zmes | 15 ml

Zloženie: Esenciálne oleje z: Kadidlovej živice (Frankincense). kôry Divokého pomaranča (Wild Orange). plodov Litsea, listov Tymiánu, Klinčeka (Clove), rastliny Saturejky záhradnej (Summer Savory), listov Niaouli a listov Citrónovej trávy (Lemongrass).

Popis arómy: Bylinková, citrusová, sladká

DDR Prime spája prínosy esenciálnych olejov z klinčeka, tymiánu a divokého pomaranča a ďalších (viď.zloženie hore), ktoré sú známe svojimi antioxidačnými účinkami. Zmes bola vytvorená na podporu tela a buniek pred oxidačným stresom.

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Podporuje zdravú bunkovú integritu
  • Chráni bunky tela pred oxidačným stresom
  • Podporuje celkové zdravie buniek
  • Podporuje zdravie mozgu a nervového systému
  • Pomáha pri zdravej imunitnej reakcii *

POPIS PRODUKTU

DDR Prime Regeneračná zmes je patentovaná zmes esenciálnych olejov, ktorá podporuje zdravú celulárnu (bunkovú) integritu.* Významnými zložkami DDR Prime sú esenciálne oleje Klinček, Tymián, Litsea a Divoký pomaranč, ktoré chránia pred oxidačným stresom a poskytujú silné antioxidačné výhody. Bunkový komplex DDR Prime obsahuje aj esenciálne oleje z Kadidla, Citrónovej trávy, Saturejky záhradnej a Niaouli, ktoré pomáhajú podporovať zdravú imunitnú odozvu.* DDR Prime navyše upokojuje nervový systém.* Upokojte svoje telo i myseľ, tým, že užijete kvapku DDR Prime vnútorne alebo ju skombinujte s nosným olejom a vmasírujte do pokožky. Podporujte zdravie mozgu a nervového systému a zaraďte užívanie DDR Prime do svojej dennej rutiny pre celkovú podporu zdravia.*

POUŽITIE

  • Pridajte 1 – 2 kvapky do citrusových nápojov, čajov alebo vody a konzumujte každý deň, aby ste chránili svoje telo a bunky pred oxidačným stresom *
  • Použite DDR Prime v kombinácii s nosným olejom na upokojujúcu lokálnu masáž.
  • Pridajte si DDR Prime do svojej dennej rutiny výživových doplnkov na podporu zdravia mozgu a nervového systému.*
  • Najmä ak je to najviac potrebné, alebo ako naštartovanie zdravej reakcie tela, užite 1 – 2 kvapky DDR Prime na podporu zdravej imunitnej odpovede.

NÁVOD NA POUŽITIE

Vnútorné použitie: Užívajte štyri (4) kvapky dva (2) krát denne s jedlom. Topické použitie: Naneste jednu až dve kvapky na požadované miesto. Zrieďte frakcionovaným kokosovým (nosným) olejom, aby ste minimalizovali citlivosť pokožky. Ďalšie preventívne opatrenia nájdete nižšie.

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Udržiavajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo ak ste v starostlivosti lekára, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými časťami uší a citlivými oblasťami. Chráňte oblasti lokálnej aplikácie pred slnečným žiarením alebo UV lúčmi až 12 hodín po nanesení produktu.


* Tieto vyhlásenia neboli hodnotené Správou pre potraviny a liečivá. Zmyslom tohto produktu nie je diagnostikovať, ošetrovať, liečiť alebo predchádzať chorobe.