Práve čítate

Vanilkový rastlinný proteín dōTERRA™

Vanilkový rastlinný proteín dōTERRA™

Vanilkový rastlinný proteín dōTERRA™

Vanilkový rastlinný proteín dōTERRA™

512g

Proteín doTERRA dodáva esenciálne živiny a energiu vďaka svojej prémiovej zmesi rastlinných proteínov a tukov. Každá porcia obsahuje 24 g bielkovín zo štyroch zdrojov vrátane hrachu, cíceru, ryže a zemiakov. Toto zloženie, pripravené z deviatich esenciálnych aminokyselín (EEA) a troch rozvetvených aminokyselín (BCAA), je proteínový výživový doplnok bohatý na živiny, získaný a vyrobený v Európe. Jedinečná zmes vlákniny z akácie a zdravých tukov v proteíne doTERRA vytvára lahodne jemný pocit v ústach a dobre sa mieša, pričom poskytuje extra prínosy. Zemiakový proteín poskytuje skvelú výživovú hodnotu v porovnaní s ostatnými rastlinnými proteínmi, zatiaľ čo cícerový a ryžový proteín prispieva potrebnými aminokyselinami nevyhnutnými pre potreby bielkovín v tele. Všetko v jednom chutnom vanilkovom prášku!

HLAVNÉ ÚČINKY

 • Vyvinuté exkluzívne pre Európu a vyrobené v Európe
 • Prírodne sladené stéviou so zložením na vedeckom základe na pomoc s doplnením príjmu bielkovín
 • Jedna porcia = 24 gramov prémiovej zmesi rastlinného proteínu doTERRA
 • Proteín z hrachu zabezpečuje silnú hladinu bielkovín spolu s tromi najlepšími rastlinnými zdrojmi bielkovín: zemiakmi, cícerom a ryžou
 • Prídavok vlákniny z akácie a oleja MCT (olej so stredne dlhým reťazcom) zlepšuje u proteínového prášku chuť, textúru a celkový pocit v ústach
 • 16 porcií v jednom 512 gramovom vrecku využíva o 60 % menej plastov než nádoby na znižovanie odpadu
 • Bez GMO, lepku, mliečnej zložky a sóje

POUŽITIE

 • Zmiešajte proteín doTERRA s vodou alebo mliekom podľa výberu
 • Používajte na zvýšenie vášho príjmu bielkovín a na pomoc pri dosahovaní vašich cieľov
 • Pre malé občerstvenie na zvýšenie energie a uspokojenia pridajte ovocie, zeleninu alebo oriešky
 • Buďte kreatívny a vmiešajte jednu kvapku vášho obľúbeného esenciálneho oleja doTERRA

NÁVOD NA POUŽITIE

Zmiešajte 32 g (približne 4 kopcovité polievkové lyžice) prášku s 250 mililitrami vody alebo vami preferovaného mlieka, až kým dosiahnete hladkú a krémovú konzistenciu. Pridajte ovocie a zeleninu pre ďalšiu chuť a výživu. Na dosiahnutie jedinečnej chuti vmiešajte jednu kvapku vášho obľúbeného esenciálneho oleja doTERRA na dochucovanie jedál.

Zloženie: Hrachový proteínový izolát (Pisum sativum), kakaový prášok, arabská guma, prášok zo stredne rozvetvených triglyceridov, cícerový proteínový koncentrát (Cicer arietinum), výťažok z kakaa, zemiakový proteínový izolát (Solanum tuberosum), ryžový proteínový koncentrát (Oryza sativa), chlorid sodný, glykozidy steviolu (Reb-M), prírodná kakaová príchuť, prírodná čokoládová príchuť, prírodná vanilková príchuť.

UPOZORNENIE

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tehotné alebo dojčiace ženy a osoby so zistenými zdravotnými ťažkosťami sa musia pred užívaním poradiť s lekárom. Skladovanie: Skladujte na chladnom, suchom mieste.