Práve čítate

Dezodorant dōTERRA Balance™

Dezodorant dōTERRA Balance™

Dezodorant dōTERRA Balance

Dezodorant dōTERRA Balance™

75g prírodný dezodorant

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Obsahuje esenciálne oleje CPTG™ smreka čierneho, gáfrovníka lekárskeho, kadidla, vratiča, modrého harmančeka a osmantu.
  • Neobsahuje hliník, parabény, ftaláty ani mastenec.
  • Škrob z tapioky pomáha vstrebať vlhkosť v podpazuší, aby vám pomohol cítiť sa po celý deň sviežo a sucho.
  • Sóda bikarbóna pomáha zbaviť sa zápachov a predchádzať ich vzniku.
  • Skvelý pre mužov aj pre ženy, použite ho vždy, keď sa chcete cítiť sviežo.
  • Dajte si ho do fitness tašky alebo si ho vezmite do kancelárie, aby vám vždy mohol poskytnúť praktickú podporu

POPIS PRODUKTU

Náš dezodorant obohatený o esenciálny olej dōTERRA Balance spája sódu bikarbónu na aktívnu ochranu pred zápachom a tapioku, ktorá pohlcuje vlhkosť, na dosiahnutie dlhotrvajúcej sviežosti. Hrejivá a drevitá vôňa dōTERRA Balance Uzemňujúca zmes podporuje pocit pokoja a zdravia.
Nanášajte denne, aby vám pomohol zvýšiť sebadôveru!

NÁVOD NA POUŽITIE

Naneste do podpazušia.

UPOZORNENIE

Len na vonkajšie použitie. Nenanášajte na poranenú pokožku. V prípade výskytu vyrážky alebo podráždenia prestaňte používať.

ZLOŽENIE

tapiokový škrob, kaprilik/kaprik triglycerid, stearylalkohol, hydrogenuhličitan sodný, maslo Butyrospermum parkii (bambucké maslo), olej z Cocos nucifera (kokos), olej zo semien Helianthus annuus (slnečnica), olej zo semien Simmondsia chinensis (jojoba), jojobové estery, včelí vosk polyglyceryl-3, hydrogénovaný ricínový olej, trietyl citrát, olej z konárov/ihlíc smreka čierneho (Picea Mariana), olej z listov Cinnamomum camphora linaloolifera, olej Boswellia carterii, olej z kvetov/listov/stoniek rastliny Tanacetum Annuum (vratič), olej z Chamomilla Recutita (rumanček), výťažok z kvetov Osmanthus fragrans, tokoferol, linalool, limonén.