Práve čítate

Dezodorant dōTERRA presýtený olejom jedle douglasovej a gréckeho pomaranča

Dezodorant dōTERRA presýtený olejom jedle douglasovej a gréckeho pomaranča

Dezodorant dōTERRA doterra

Dezodorant dōTERRA presýtený olejom jedle douglasovej a gréckeho pomaranča

75g prírodný dezodorant

HLAVNÉ INGREDIENCIE A ÚČINKY

  • Obsahuje esenciálne oleje jedle douglasovej a gréckeho pomaranča, ktoré pomáhajú podporovať pozitívnu náladu plnú energie v priebehu dňa.
  • Neobsahuje jedlú sódu, hliník, parabény, ftaláty ani mastenec.
  • Škrob z tapioky pomáha vstrebať vlhkosť v podpazuší, aby vám pomohol cítiť sa po celý deň sviežo a sucho.
  • Magnézium môže chrániť pred zápachom.

POPIS PRODUKTU

Tento jemný dezodorant obsahuje esenciálne oleje dōTERRA triedy CPTG™ jedle douglasovej a gréckeho pomaranča. Jeho sladká, osviežujúca aróma podporuje pozitívnu náladu presýtenú energiou. Pomôže vám sústrediť sa na váš deň! Tieto esenciálne oleje sú kombináciou magnézia, ktoré aktívne chránia pred pachmi, a tapioky, ktorá pomáha absorbovať vlhkosť pre dlhotrvajúcu sviežosť.

NÁVOD NA POUŽITIE

Naneste do podpazušia.

UPOZORNENIE

Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a narušenou kožou. V prípade výskytu vyrážky alebo podráždenia prestaňte používať. Po aplikácii sa vyhnite slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín. Skladujte pri izbovej teplote.

ZLOŽENIE

Tapiokový škrob, kaprilik/kaprik triglycerid, stearylalkohol, hydroxid horečnatý, maslo butyrospermum parkii (bambucké maslo), olej z Cocosnucifera (kokos), olej zo semien Helianthusannuus (slnečnica), olej zo semien Simmondsia chinensis (jojoba), jojobové estery, včelí vosk polyglyceryl-3, hydrogénovaný ricínový olej, trietyl citrát, olej z kôry citrus aurantium dulcis (pomaranč), olej z vetvičiek/listov Pseudotsuga menziesii (Balsam Oregon), tokoferol, limonén, citronelol.