Práve čítate

dōTERRA Thinker™

dōTERRA Thinker™

dōTERRA Thinker™

ZMES NA SÚSTREDENIE | 10 ml v Guľôčkovej Fľaštičke

Zloženie: vetiver, mäta pieporná, klementínka a rozmarín v základe frakcionovaného kokosového oleja Popis Arómy: uzemňujúca, mätová, bylinková

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Podporuje snahu u tých, ktorí majú problém udržiavať pozornosť a vytrvať v práci
  • Prináša pocit bdelosti
  • Podporuje pocity viery

POPIS PRODUKTU

Zmes na sústredenie thinker je ideálna pre každého, na každodenné použitie a je optimálnou podporou, keď na vás pôsobí mnoho rušivých elementov. Thinker je navrhnutá na podporu pocitu bdelosti a jasnosti. Vynikajúco sa hodí pre momenty, keď je potrebné sústrediť sa a zvýšiť pozornosť. Zmes thinker prirodzene navodzuje pocit väčšej bdelosti. Obsahuje vetiver, mätu piepornú, klementínku a rozmarín v perfektnej kombinácii s frakcionovaným kokosovým olejom pre citlivú pokožku. Naneste thinker na spánky, zápästia a zátylok pre pocit jasnosti v danej situácii. Zmes thinker s povznášajúcimi účinkami klementínky pomáha v snahe vytrvať. Má jedinečnú bylinkovú a jemne sladkú vôňu, ktorá pomáha navodiť pocity jasnosti v obdobiach, keď zavládne zmätok. Zahrňte thinker do svojej každodennej rutiny spojenej s učením. Pomôže vám vytvoriť kreatívnu a pozitívnu atmosféru pre lepšiu tvorivosť a sústredenie.

POUŽITIE

  • Majte Thinker poruke v peňaženke alebo ruksaku vášho dieťaťa a naneste popoludní pre udržanie sústredenia a koncentráciu.
  • Zmes Thinker použite, keď chcete podnietiť pozitívne naladenie.
  • Podporte proces učenia a kreativitu aplikovaním zmesi Thinker v čase, keď sa venujete štúdiu.
  • Naneste na zápästia alebo ruky a vdychujte na zvýšenie pocitu jasnosti.

NÁVOD NA POUŽITIE

Použitie ako vôňa: Naneste na šperky určené pre difúziu, prírodný dolomit alebo lávové difúzne kamene. Vonkajšie použitie: Naneste na želanú časť tela. Určené na použitie pod dohľadom dospelej osoby.

ZÁVEREČNÉ UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky. Možná citlivosť pokožky. Ak ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vaším lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, ústami a citlivými časťami tela.