Práve čítate

dōTERRA ON GUARD™ ÚSTNA VODA

dōTERRA ON GUARD™ ÚSTNA VODA

On Guard ústna voda

dōTERRA ON GUARD™ ÚSTNA VODA

483 ml

Silné účinky patentovanej CPTG™ zmesi esenciálnych olejov z divokého pomaranča, klinčeka, škorice, eukalyptu, rozmarínu a myrhy v kombinácii s ostatnými prírodnými zložkami pomáha podporovať zdravú ústnu dutinu.

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Patentovaná zmes esenciálnych olejov dōTERRA On Guard je zložená z divokého pomaranča, klinčeka, škorice, eukalyptu a rozmarínu, preto čistí a upokojuje ústnu dutinu
  • Výťažok z miswaku pomáha udržiavať čisté zuby znižovaním tvorby nadmerného povlaku
  • Používajte ústnu vodu dōTERRA On Guard po jedle a osviežte svoj dych a rozžiarte úsmev
  • Používajte ústnu vodu dōTERRA On Guard na podporu zdravých zubov a neporušených ďasien

POPIS PRODUKTU

Často hľadáme bezpečné produkty, ktoré by sme mohli používať my i naša rodina. Ústna voda dōTERRA On Guard bola vytvorená práve v tomto duchu. Na túto účinnú ústnu vodu boli použité len tie najlepšie ingrediencie s využitím účinkov zmesi esenciálnych olejov dōTERRA On Guard pre vaše každodenné použitie. Teraz môžete zaradiť ústnu vodu dōTERRA On Guard do vašej každodennej starostlivosti o ústnu hygienu.

Ústna voda dōTERRA On Guard neobsahuje alkohol a vďaka svojmu zloženiu čistí zuby a ďasná. Pomáha podporovať celkové zdravie ústnej dutiny. Osviežujúca zmes esenciálnych olejov dōTERRA On Guard zanechá svieži dych a jasný úsmev. Silné účinky patentovanej zmesi esenciálnych olejov CPTG™ z divokého pomaranča, klinčeka, škorice, eukalyptu, rozmarínu a myrhy v kombinácii s ostatnými prírodnými zložkami pomáhajú podporovať zdravú ústnu dutinu. Výťažok z miswaku osviežuje dych a udržiava čisté zuby, znižuje nadmernú tvorbu povlaku pričom xylitol pomáha podporovať neporušenosť zubov. Pridajte ústnu vodu dōTERRA On Guard do vašej starostlivosti o ústnu hygienu, aby ste okrem bežného umývania zubov a čistenia dentálnou niťou podporili zdravie vašej ústnej dutiny a dlhotrvajúci svieži dych.

NÁVOD NA POUŽITIE

Pred použití dobre pretrepať. Dôkladne vyplachujte ústnou vodou dōTERRA On Guard 60 sekúnd. Používajte ráno a večer po umytí zubov prírodnou bieliacou zubnou pastou dōTERRA On Guard.

UPOZORNENIE

Neprehĺtajte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt nepoužívajte, ak je bezpečnostný uzáver poškodený alebo chýba.

INGREDIENCIE

voda, xylitol, glycerín, cyklodextrín, olej z kôry Citrus aurantium dulcis (pomaranč), olej z púčikov Eugenia caryophyllus (klinček), olej z kôry Cinnamomum zeylanicum, (škorica), olej z lístkov Cinnamomum zeylanicum, (škorica), olej z lístkov/vetvičiek z Eucalyptus globulus (eukalyptus), olej z lístkov/stoniek Rosmarinus officinalis (rozmarín), olej z lístkov/stoniek Gaultheria procumbens (gaultéria), olej z listov/stoniek
Mentha piperita (mäta pieporná), olej z Commiphora myrrha (myrha), výťažok z kôry/koreňa Salvadora persica (miswak), výťažok z plodu Siraitia grosvenorii (plod luo-chan-kuo alebo mníšske ovocie), chlorid sodný (soľ), citran sodný, kyselina benzoová, kyselina citrónová.