Ako sa stať produktovým konzultantom

Členstvo s veľkoobchodnými cenami a podnikanie s dōTERRA

dōTERRA Vám ponúka produkty prostredníctvom ročného veľkoobchodného členstva a tiež možnosť zabezpečenia si vlastného zdroja príjmu ak si zvolíte možnosť podnikania v doterra. Za malý ročný registračný poplatok vo výške 24€ (ak nechcete platiť registračný poplatok, máte na výber registračné balíky ktorých kúpou získate členstvo a vlastný účet automaticky tiež) získa nezávislý produktový konzultant množstvo výhod. Momentálne je členský poplatok 24€ zadarmo pri registrácii sa s akýmikoľvek produktami v hodnote aspoň 150 bodov (pri registrácii sa s registračnými balíčkami sa poplatok neplatí).

V tomto videu sa dozviete viac o Kompenzačnom pláne odmeňovania a provízií v dōTERRA, pokiaľ sa rozhodnete byť Wellness konzultantom a zdieľať Vaše skúsenosti s produktami ďalej:

Kompenzačný plán odmeňovania (Wellness konzultantov)

Výhody nezávislého produktového konzultanta

Ročný obnovovací poplatok

Keď sa stanete nezávislým produktovým konzultantom, ročný obnovovací poplatok za veľkoobchodné členstvo je 18€ (s DPH). K tomuto obnovovavciemu poplatku dostanete zdarma fľaštičku mätového oleja, jedného z najpopulárnejších olejov, ktoré dōTERRA ponúka. Maloobchodná cena tohto oleja je 24€. Takže za obnovenie účtu dostanete darček Peppermint 15 ml.

Ak sa zaregistrujete akokoľvek, máte možnosť využiť Vernostný program (či už ho budete využívať, alebo si len užívať zľavy v účte, je len a len na Vás, ale členstvo so zľavami a výhodami, vrátane kompenzácie dopravy v bodoch, sa oplatí vždy) Viac o výhodách Vernostného programu (registrovaných členov) sa dozviete v tomto videu:

Som produktový konzultant
Vernostný program odmien (pre registrovaných členov)

Kontaktujte ma na info@esencialne-so-srdcom.sk

Prípadne vyplňte krátky formulár ak by ste sa radi dozvedeli viac o tom, ako sa stať nezávislým produktovým konzultantom alebo o vyššie spomenutých výhodách, kliknite sem a ja Vás čoskoro kontaktujem a odpovieme na Vaše otázky.

Ak už ste rozhodnutí začať žiť esenciálne a pridať sa k nám, vyplňte registračný formulár a vyberte si niektorý z registračných balíčkov:

DD.MM.RRRR
*Ak je iná od adresy bydliska.
Vyberte si 1 možnosť (1 registračný balík) z nasledovných registračných balíčkov. Ďakujem. Ku každému balíku je nutné prirátať dopravu 7€ bez DPH z centrálneho skladu (poštovné Vám vždy dōTERRA vráti v bodoch).

Prečítajte si tiež Chcete sa stať členom a získať účet dōTERRA?