Práve čítate

dōTERRA Steady™

dōTERRA Steady™

dōTERRA Steady™

UZEMŇUJÚCA ZMES | 10 ml v Guľôčkovej Fľaštičke

Ingrediencie: olej amyrisu, jedle balzamovej, koriandra a magnólie v základe frakcionovaného kokosového oleja Popis Vône: ihličnanová, ovocná, jemné drevitá

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Podporuje snahu o pokojnú a vyrovnanú náladu
  • Navodzuje pocit uvoľnenia celého tela
  • Pomáha zamerať myseľ na to, čo je najdôležitejšie

POPIS PRODUKTU

Uzemňujúca zmes Steady je vynikajúca na každodenné použitie alebo vždy, keď to potrebujete. Má jemnú, lákavú a jemne ovocnú vôňu, ktorá dokáže pomôcť navodiť pocity uvoľnenia a pokoja. Zmes Steady čerpá z jedinečných účinkov esenciálnych olejov, ako je olej amyrisu, jedle balzamovej, koriandra a magnólie. Sú dokonale zmiešané s frakcionovaným kokosovým olejom, aby poskytli upokojenie vhodné pre všetky typy pleti. Oleje amyrisu a jedle balzamovej sú teplé oleje z dreva, ktoré podporujú pocity ubezpečenia. Keď pociťujete preťaženosť, potrite si zmesou Steady zátylok alebo zápästia a zhlboka sa nadýchnite. Vaša nálada sa opäť vráti do normálu.Zmes Steady upokojuje pokožku a povznáša, preto je vynikajúca ako zmes na každý deň.

POUŽITIE

  • Utišujúco vplýva na pokožku a emócie. Steady sa môže používať v období plnom nerovnováhy na upokojenie mysle a uvoľnenie tela.
  • Použite zmes Steady na navodenie pocitov pokoja počas dňa.
  • Naneste na zátylok alebo chodidlá po dni plnom zážitkov na posilnenie pocitov vyrovnanosti.

NÁVOD NA POUŽITIE

Použitie ako Vôňa: Naneste na šperky určené pre difúziu, prírodný dolomit alebo lávové difúzne kamene. Vonkajšie Použitie: Naneste na želanú časť tela. Určené na použitie pod dohľadom dospelej osoby.

ZÁVEREČNÉ UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky. Možná citlivosť pokožky. Ak ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vaším lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, ústami a citlivými časťami tela.