Práve čítate

dōTERRA™ ESSENTIAL SKIN CARE

dōTERRA™ ESSENTIAL SKIN CARE

dōTERRA™ ESSENTIAL SKIN CARE

dōTERRA™ ESSENTIAL SKIN CARE

Prírodná kozmetika dōTERRA Essential Skin Care je skupina produktov navrhnutých tak, aby sa vaša pokožka stále cítila a vyzerala mlado, zdravo a senzačne, a to maximalizáciou sily starostlivo vybraných esenciálnych olejov triedy CPTG Certified Pure Tested Grade™ v spojení so špičkovými technológiami prísad a s prírodnými výťažkami v každom produkte. Vezmite si na mušku viditeľné známky starnutia a predchádzajte budúcim známkam starnutia s produktmi dōTERRA Essential Skin Care.

Sada obsahuje:

  • Facial Cleanser (Čistiaci gél na tvár)
  • Invigorating Scrub (Oživujúci peeling)
  • Pore Reducing Toner (Tonikum na zmenšenie pórov)
  • Tightening Serum (Spevňujúce sérum)
  • Brightening Gel (Rozjasňujúci gél na tvár)
  • Anti-Aging Eye Cream (Očný krém proti vráskam)
  • Anti-Aging Moisturizer (Hydratačný krém proti starnutiu)
  • Hydrating Cream (Hydratačný krém)

Facial Cleanser (Čistiaci gél na tvár)

118 ml

dōTERRA ČISTIACI GÉL NA TVÁR

Čistiaci gél na tvár dōTERRA obsahuje
esenciálne oleje triedy CPTG™ Čajovník a Mäta pieporná, ktoré sú známe svojou schopnosťou vyčistiť a tonizovať pokožku a podporujú zdravú pleť. Prírodné čistiace látky výťažku z koreňa juky a výťažku z kviláje mydlovej šetrne odplavia nečistoty a zanechajú pokožku s čistým, sviežim a hladkým vzhľadom.


Invigorating Scrub (Oživujúci peeling)

70 g

Zažite sviežu, regenerovanú pokožku s oživujúcim peelingom dōTERRA. S esenciálnymi olejmi triedy CPTG™ grapefruit a mäta pieporná je exfoliácia osviežujúci, aromatický zážitok pričom jojobové estery vyhladzujú vašu pleť.

Rastlinné výťažky mandarínkového, jazmínového a lopúchového extraktu posilňujú, vyhladzujú a hydratujú pokožku.


Pore Reducing Toner (Tonikum na zmenšenie pórov)

118 ml

Tonikum na zmenšenie pórov dōTERRA je navrhnuté tak, aby viditeľne redukovalo vzhľad pórov.

Obsahuje esenciálne oleje CPTG™ certifikovanej čistej testovanej triedy z levandule, ylang-ylang a rumančeka na upokojenie citlivej pokožky a inovatívne ovocné a rastlinné výťažky vracajú pleti rovnováhu a rovnomernejší tón, hydratujú a viditeľne redukujú vzhľad pórov, aby podporili zdravý vzhľad pleti.


Tightening Serum (Spevňujúce sérum)

30 ml

Spevňujúce sérum dōTERRA s obsahom esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy CPTG kadidlo, havajské santalové drevo a myrha.

Sérum je vedecky vyvinuté na podporu hydratácie pokožky a súbežnú redukciu výskytu nedokonalostí pleti. Spevňujúce sérum spevňuje a vyhladzuje pokožku vďaka prírodným výťažkom a iným starostlivo vybraným zložkám, o ktorých bolo vedecky dokázané, že vám pomôžu dosiahnuť pevnejšiu a mladšie vyzerajúcu pokožku.


Brightening Gel (Rozjasňujúci gél na tvár)

30 ml

Esenciálne oleje triedy CPTG™ z FCF bergamotu, borievky a medovky sa spájajú s prírodnými výťažkami, vitamínmi a technológiami špičkových prísad, aby pleť rozžiarili a dodali jej rovnomernejší tón.

Rozjasňujúci gél na tvár dōTERRA je šetrný a efektívny spôsob, ako viditeľne rozjasniť pleť redukciou výskytu tmavých škvrniek a zvýšenej pigmentácie kože bez použitia drsných chemikálií, ktoré obsahujú iné rozjasňovacie výrobky. Môže sa používať na celú tvár alebo cielene iba na tmavé škvrny


Anti-Aging Eye Cream (Očný krém proti vráskam)

15 ml

Očný krém proti vráskam dōTERRA sa kombináciou esenciálnych olejov triedy CPTG kadidlo, ylang-ylang a vratič zameriava na známky starnutia v citlivej oblasti okolo očí a časom pomáha redukovať výskyt nedokonalostí pleti. Táto inovatívna receptúra z radu Essential Skin Care hydratuje, znižuje viditeľnosť tmavých kruhov, spevňuje a posilňuje pokožku.

Jedinečný oceľový guľôčkový aplikátor schladí a upokojí pokožku pod očami, čo pomáha redukovať výskyt opuchov a tmavých kruhov, a
šetrne nanáša krém na cielené oblasti.


Anti-Aging Moisturizer (Hydratačný krém proti starnutiu)

50 ml

Hydratačný krém proti starnutiu dōTERRA spája špičkové prísady s esenciálnymi olejmi triedy CPTG™ z levandule, jazmínu muškátu a kadidla na dosiahnutie hydratácie a zmäkčenia pokožky a s tým aj poskytnutie kladných účinkov proti starnutiu.

Peptidy a rastlinné výťažky si berú na mušku viditeľné známky starnutia, zlepšujú tón pleti a hydratujú pokožku, aby pomohli udržiavať mladistvý a energický vzhľad pleti a aby pomohli redukovať budúce viditeľné známky bežného starnutia.


Hydrating Cream (Hydratačný krém)

48 g

Intenzívna hydratácia, na ktorú vaša pokožka čakala: hydratačný krém od spoločnosti dōTERRA je plný zložiek bohatých na zvláčňujúce látky a probiotík, aby pleti poskytol intenzívnu hydratáciu a výživu.

Náš hydratačný krém pomáha redukovať výskyt nedokonalostí pleti, pomáha pri obnovovaní prirodzenej bariéry pokožky, aby pleť vyzerala mlado, a jeho výdatná receptúra poskytuje nával aktívnej hydratácie bez zanechania mastných zvyškov.

Dôsledne zvolené prísady boli navrhnuté na to, aby omladili pokožku a pomohli redukovať viditeľné známky starnutia spôsobené prirodzenými aj environmentálnymi príčinami. Navyše probiotiká posilňujú prirodzenú bariéru pokožky a pomáhajú tak zlepšiť celkové zdravie a krásu pleti. Používajte cez deň a na noc.