Práve čítate

dōTERRA Whisper™ Touch

dōTERRA Whisper™ Touch

doTERRA Whisper Touch Zmes pre ženy

dōTERRA Whisper™ Touch

Zmes pre ženy | 10 ml v guľôčkovej fľaši

Zloženie: Olej Cocos Nucifera (kokos), olej Pogostemon Cablin, olej zo šupky Citrus Aurantium
Bergamia (bergamot), olej Santalum Album (santalové drevo), výťažok z plodov Vanilla Planifolia, výťažok z kvetov Rosa Damascena, výťažok z kvetov Jasminum Grandiflorum (jazmín), olej z kôry Cinnamomum Zeylanicum, výťažok z listov/stoniek Cistus Ladaniferus, olej z koreňa Vetiveria Zizanoides, výťažok zo semien Theobroma Cacao (kakao), olej z kvetov Cananga Odorata, limonén*, linalool*

*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Poskytuje hrejivú pižmovú arómu, ktorá po nanesení na pokožku navnadí a upúta zmysly.
  • Zmes Whisper Touch obsahuje esenciálne oleje Ylang-ylang, Jazmín a Pačuli v základe s Frakcionovaného kokosového oleja.
  • Po nanesení na pokožku sa rozvinú hrejivé jemné kvetinové vône účinných a dynamických esenciálnych olejov ako je Ruža, Havajské santalové drevo a Bergamot.

POPIS PRODUKTU

Zmes dōTERRA Whisper Touch, ktorej aróma je jemná a hrejivá ako jej názov, vytvára jedinečnú osobnú vôňu s rozmanitou zmesou esenciálnych olejov. Každý esenciálny olej v zmesi má vlastnú vábivú arómu, v kombinácii však tieto oleje ponúkajú zreteľnú vôňu, ktorá upúta zmysly toho, kto ju má na sebe, aj zmysly okoloidúcich. Euforické kvetinové arómy jazmínu a ylang-ylang, ktoré sú považované za najvzácnejšie kvety v parfumérskom priemysle, v spojení s hrejivými a korenistými vôňami pačuli, vanilky, škorice a kakaa vytvárajú zmes, ktorá v zložitosti a aromatických účinkoch nemá obdoby. Vezmite ju so sebou kamkoľvek a jednoducho nanášajte pomocou praktického guľôčkového aplikátora.

POUŽITIE

  • Nanesením na zápästia, zátylok a miesta, kde si môžete nahmatať pulz, získate výraznú individuálnu vôňu.
  • Po osprchovaní si naneste zmes Whisper Touch na zápästia, aby ste si vytvorili jedinečnú nádhernú vôňu.
  • Uschovajte v kabelke alebo v ruksaku, aby ste mali olej vždy ľahko poruke!

NÁVOD NA POUŽITIE

Len na vonkajšie použitie. Pomocou guľôčky naneste na pokožku na parfumovanie a starostlivosť o pleť alebo ako masážny olej.

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Po aplikácii sa vyhnite slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín.