Práve čítate

dōTERRA Brave™

dōTERRA Brave™

dōTERRA Brave™

Zmes pre odvahu | 10 ml v guľôčkovej fľaši

Zloženie: divoký pomaranč, amyris, osmantus a škorica v základe frakcionovaného kokosového oleja Popis Arómy: teplá citrusová, kvetinová, jemne korenistá

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Dodáva energiu a povzbudzuje zmysly
  • Po nanesení na zátylok a pulzné body podnecuje pozitívnu náladu
  • Podporuje pocity sebadôvery, odvahu a vieru v samého seba

POPIS PRODUKTU

Začnite každý deň so sebadôverou a vierou tým, že skombinujte zmes pre odvahu Brave s vašimi pozitívnymi afirmáciami. Ak chcete pocítiť obnovu s pozitívnymi pocitmi, naneste zmes Brave na zátylok a pulzné body. Brave je kombináciou divokého pomaranča, amyrisu, osmantu a kôry škorice v zmesi, ktorá je jemná a rýchlo sa nanáša vďaka odbornému zmiešaniu s frakcionovaným kokosovým olejom. Vďaka optimistickej a teplej aróme je Brave vynikajúcou zmesou na povzbudenie a posilnenie, keď sa cítite bez motivácie. Brave obsahuje jedinečný esenciálny olej z dreva amyrisu, ktorý pomáha navodiť pokojnú atmosféru. Skôr ako sa popasujete s veľkými (alebo malými) životnými situáciami, naneste si Brave na spodnú časť chodidiel a rúk, aby ste navodili pocit odvahy a pozitívne sa naladili. Získate tak uistenie, že dokážete zvládnuť čokoľvek.

POUŽITIE

  • Používajte zmes pre odvahu Brave pohodlne v priebehu celého dňa a podporte tak pocit dôvery.
  • Použite Brave pred novými alebo odlišnými situáciami pre navodenie pocitu odvahy a sebadôvery.

NÁVOD NA POUŽITIE

Použitie ako Vôňa: Naneste na šperky určené pre difúziu, prírodný dolomit alebo lávové difúzne kamene. Vonkajšie Použitie: Naneste na želanú časť tela. Určené na použitie pod dohľadom dospelej osoby.

ZÁVEREČNÉ UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky. Možná citlivosť pokožky. Ak ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vaším lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, ústami a citlivými časťami tela.