Práve čítate

dōTERRA Balance™ Touch

dōTERRA Balance™ Touch

doterra Balance Touch uzemňujúca zmes

dōTERRA Balance™ Touch

Uzemňujúca zmes | 10 ml v guľôčkovej fľaši

Zloženie: Olej Cocos Nucifera (kokos), olej z vetvičiek/listov Picea Mariana, olej z listov Cinnamomum Camphora Linaloolifera, olej Boswellia Carterii, olej z kvetov/listov/stoniek Tanacetum Annuum, olej Chamomilla Recutita (rumanček), výťažok z kvetov Osmanthus Fragrans, linalool*, limonén*

*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.

HLAVNÉ ÚČINKY

  • dōTERRA Balance Touch obsahuje emocionálne prospešné esenciálne oleje, ktoré spoločným pôsobením vytvárajú pocit pokoja a pohody.
  • Aróma zmesi dōTERRA Balance Touch je sladká a drevitá a je to dokonalá vôňa na podporu pocitov rovnováhy a pokoja.
  • Základ z Frakcionovaného kokosového oleja je presýtený esenciálnymi olejmi Smrek, Gáfrovník, Vratič, Modrý harmanček a Kadidlo.

POPIS PRODUKTU

Vďaka sviežej a drevitej aróme je dōTERRA Balance Touch skvelou prvou voľbou, keď potrebujete v živote trošku harmónie. Smrek, Gáfrovník, Kadidlo, Vratič a Modrý harmanček sa dokonale spájajú s Frakcionovaným kokosovým olejom a ponúkajú lákavú vôňu, ktorá pri nanesení na pokožku podporuje pokoj, uvoľnenie a pohodu. Táto praktická zmes dōTERRA Touch je vynikajúca, ak ju chcete mať so sebou doma alebo na cestách!

POUŽITIE

  • Nanesením zmesi dōTERRA Balance Touch na krk a zápästia pomôžete podporiť pocity pokoja.
  • Po nanesení na pokožku pomôžete vytvoriť pokojnú atmosféru pri meditácii alebo cvičení jogy.
  • Naneste na spodnú časť chodidiel, aby ste podporili pocity rovnováhy po celý deň.
  • Naneste na pokožku pred spaním, aby ste sa ustálili a podporili pokojné sny.

NÁVOD NA POUŽITIE

Len na vonkajšie použitie. Pomocou guľôčky naneste na pokožku na parfumovanie a starostlivosť o pleť alebo ako masážny olej.

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.