Práve čítate

dōTERRA OnGuard™ ČISTIACA HMLA NA RUKY

dōTERRA OnGuard™ ČISTIACA HMLA NA RUKY

dōTERRA OnGuard™ ČISTIACA HMLA NA RUKY

Čistiaca hmla na ruky OnGuard™ 27 ml

Čistiaca hmla dōTERRA On Guard svojim očistným účinkom na pokožke čistí ruky pomocou mimoriadne jemnej, rýchloschnúcej hmly. Je to praktická hmla, ktorá sa vynikajúco hodí na cestovanie, do školy, do práce a pre všetky rodiny, ktoré sú neustále v pohybe.

HLAVNÉ ÚČINKY

  • Ponúka účinné čistenie jemnou rýchloschnúcou hmlou.
  • Zmes esenciálnych olejov dōTERRA On Guard ponúka osviežujúcu citrusovo-korenistú arómu.
  • Receptúra s výťažkom z jablka hydratuje pokožku a zanecháva ju jemnú a hladkú.
  • Praktická fľaštička je dokonalým spoločníkom v pohybe aj na cestách!

POPIS PRODUKTU

Čistiaca hmla dōTERRA On Guard svojím očistným účinkom na pokožku čistí ruky mimoriadne jemnou rýchloschnúcou hmlou. Produkt je presýtený prírodným extraktom z jabĺk. Zvlhčujúca formula na pokožke nevyschne a zanechá ich jemné a hladké. Zmes dōTERRA On Guard s esenciálnymi olejmi CPTG™ prináša povznášajúcu citrusovo-korenistú arómu. Prirodzene získaná aktívna zložka, etylalkohol certifikovaný USP, pomáha vyčistiť ruky a podporuje čistiaci účinok hmly. Praktické nanášanie rozprašovaním hmly sa vynikajúco hodí na cestovanie, do školy, do práce a pre všetky rodiny, ktoré sú neustále v pohybe.

INGREDIENCIE

Aktívna zložka: 64 % etylalkohol.
Neaktívne zložky: voda (Aqua), extrakt z ovocia Pyrus malus (jablko), glycerín, olej z lístkov Eucalyptus globulus, olej z kôry citrus aurantium dulcis (pomaranč), olej z púčikov Eugenia caryophyllus (klinček), olej z lístkov cinnamomum zeylanicum, olej z kôry cinnamomum zeylanicum, olej z lístkov Rosmarinus officinalis (rozmarín), kyselina citrónová.

NÁVOD NA POUŽITIE

Pred použití dobre pretrepať. Aplikujte 1 až 2 streky hmly na ruky. Ruky spolu šúchajte dovtedy, kým nie sú suché.

UPOZORNENIE

Horľavé. Uchovávajte mimo ohňa, iskier alebo pri teplotách do 40°C. Len na vonkajšie použitie. Pri používaní tohto produktu zabráňte kontaktu s očami. Ak sa vyskytne podráždenie a začervenanie, prestaňte používať a obráťte
sa na lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ďalšie upozornenia nájdete na etikete.

.