Práve čítate

dōTERRA BABY HAIR & BODY WASH

dōTERRA BABY HAIR & BODY WASH

dōTERRA doterra HAIR & BODY WASH

dōTERRA BABY HAIR & BODY WASH

Sprchový gél na vlasy a telo | 295 ml

HLAVNÉ INGREDIENCIE A ÚČINKY

  • Obsahuje upokojujúcu zmes extraktu vanilky s esenciálnymi olejmi levandule a harmančeka rímskeho triedy CPTG™.
  • Surové východoafrické bambucké maslo Muyao pomáha pri hĺbkovom zvlhčovaní pokožky.
  • Jednoduché a jemné zložky čistia bez narušenia prirodzenej rovnováhy pokožky.
  • Nedráždi oči.

POPIS PRODUKTU

Sprchový gél na vlasy a telo dōTERRA je bezpečný a účinný spôsob na umývanie bábätiek od hlavy až po špičky prstov. Tento penivý sprchový gél, ktorý nedráždi oči, je kombináciou jednoduchých a jemných zložiek, ktoré vyživujú a zvláčňujú pokožku aj po opláchnutí. Upokojujúca zmes extraktu vanilky s esenciálnym olejom levandule a harmančeka rímskeho triedy CPTG™ zanecháva pokožku bábätiek, batoliat ale aj väčších detí s ľahkým nádychom ako pokožku novorodenca. Sprchový gél na vlasy a telo dōTERRA sa dodáva s jednoducho použiteľnou pumpičkou. Čas kúpania tak prebehne hladko a jednoducho a vy sa môžete viac venovať vašim najmenším a špliechaniu vo vani.

NÁVOD NA POUŽITIE

Pomocou pumpičky si aplikujte niekoľko dávok gélu do dlaní alebo na hubku na umývanie a naneste na vlasy a telo. Napeňte a dôkladne opláchnite. Je tak jemný, že je vhodný na každodenné použitie.

UPOZORNENIE

Len na vonkajšie použitie. Ak sa objaví podráždenie, prestaňte používať. Používajte len pod dohľadom dospelej osoby.

ZLOŽENIE

voda (Aqua), laurylglukosid sodný hydroxypropylsulfonát, kaprylyl/kapryl glukozid, glycerín, fenetyl alkohol, extrakt z plodu Pyrus malus (jablko), chlorid sodný, kyselina kaprylhydroxamidová, fytát sodný, olej Lavandula angustifolia (levanduľa), olej z kvetov Anthemis nobilis, kyselina citrónová, extrakt z plodu Vanilla planifolia , maslo butyrospermum parkii (bambucké maslo), linalool, limonén.